Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 8 do 13 lat na WYJAZDOWE WAKACJE Z RCK, które odbędą się w dniach 16-19.08.2022 r.

W programie odwiedziny Wioskę z Rechotem, w której to spędzimy aktywnie czas na dmuchańcach, poszukiwaniu skarbu czy programowaniu. Na zakończenie pobytu w Żabicach zjemy kiełbaski z ogniska, które wcześniej sami upieczemy.

Drugiego dnia odwiedzimy Park Krasnala w Nowej Soli, będzie to kolejny bardzo aktywny dzień. W programie przewidziano m.in. odwiedziny w papugarni, zagrodzie świnek morskich, mini zoo oraz w terrarium. Nie zabraknie wrażeń w kinie 8D, a to tylko nieliczne atrakcje, jakie serwuje nam Park Krasnala.

W czwartek pojedziemy do znanego i lubianego przez wszystkie dzieci Parku Linowego w Lubinie, po którym zajedziemy do kina na premierową bajkę, której to tytuł pozostanie jeszcze tajemnicą.

Ostatniego dnia naszej wyjazdowej przygody będziemy mieli okazję odwiedzić pole paintballowe, gdzie każdy uczestnik otrzyma profesjonalny sprzęt (maski ochronne, karabinek na farbę, strój do gry), 200 kulek farby. Po aktywnie spędzonym dniu czekać będzie grill, którym to zakończymy wakacyjne wyjazdy z RCK.

Ilość miejsc OGRANICZONA! liczy się kolejność zgłoszeń.

tel: 513166572 lub 768185580

koszt udziału wynosi 180 zł od osoby.

na WAKACJE Z RCK