Akrobatyka powietrzna Chocianów 2023

 

JUŻ OD 1 MARCA 2023 zapraszamy na zajęcia z AKROBATYKI POWIETRZNEJ!

 

Aerial Silk – taniec na szarfie, to dziedzina, która łączy ze sobą akrobatyczne figury z pięknem tanecznego ruchu. Artysta wykonuje układy na szarfie w powietrzu, używając specyficznych plątań nóg i rąk.

Zajęcia te przeznaczone są dla każdego, kto ma chęci, a także trochę odwagi lub chciałby przełamać swój lęk przed wysokością. Na treningach z tańca na szarfie stawiamy na zarówno na rozciąganie, jak i wzmacnianie ciała. Odpowiednie przygotowanie daje możliwość wykonywania niezwykle widowiskowych elementów, a także wiele frajdy podczas poznawania nowych układów i figur.

 

Zajęcia poprowadzi trener Akademii Avatara: Tomasz Drzewiecki

Tomasz Drzewiecki Akrobatyka powietrzna Tomasz Drzewiecki Akrobatyka powietrzna 1

Tomasz Drzewiecki to aktywny Artysta z 30 letnim doświadczeniem. Treningi akrobatyczne rozpoczął w wieku 9 lat pod okiem Renaty Lewandowskiej, Leszka Antonowicza, Wojciecha Świecika jako Skoczek na trampolinie.

Przez 8 lat występował w Teatrze Ruchu Ocelot jako Multiartysta. Wykonując akrobacje powietrzne jak i parterowe, kolejne 8 lat spędził w Macau, w Chinach. Tam pracował w teatrze City Of Dreams przez 3 lata występując w widowisku The House Of Dancing Water wyreżyserowanym przez twórcę wielu spektakli Cirque Du Soleil (Franco Dragone). Kolejne 5 lat pracował jako artysta na wielu scenach w całej Azji: Hong Kong, Singapur, Bangkok, Bejdzin, Filipiny, Tajlandia. Założyciel pierwszej Szkoły Akrobatycznej w Macau, w Chinach. Po 8 latach pobytu w Macau przeniósł się na Filipiny, gdzie przez kolejne 2 lata występował jako Artysta w widowisku The World Of Wonders wyreżyserowanym przez słynnego reżysera Giulio Scatola.

 

Zapraszamy dzieci w wieku od 6 lat oraz młodzież.

 

Zajęcia odbywać się będą w środy na Hali widowiskowo-sportowej w Chocianowie, ul. Kasztanowa 5.

godz. 16:00 – 17:00 – dzieci od 6 do 8 lat

godz. 17:00 – 18:00 – dzieci i młodzież od 9 lat

Koszt: 120 zł/m-c

 

Podział na grupy wiekowe może ulec zmianie.