Od prawie tygodnia na profilu fb Pana Tomasza Kulczyńskiego Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów mieszkańcy mieli możliwość wyrażenia swojej opinii na temat organizacji Chocianowskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego – znamy wynik !  Jarmark się odbędzie!.

Od 3 do 6 grudnia  na wszystkich odwiedzających rynek w Chocianowie będą czekać liczne atrakcje. Już teraz zapraszamy wystawców do prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów podczas tej imprezy.

Zapraszamy do udziału w grudniowym jarmarku wszystkich kupców, wystawców, a w szczególności twórców ludowych, miłośników rękodzieła artystycznego, producentów oryginalnych i nietuzinkowych przedmiotów, szkoły, a także specjalistów w dziedzinie lokalnych pyszności kulinarnych. W tym roku wydarzenie potrwa od 3 do 6 grudnia, oczywiście na naszym chocianowskim rynku (Plac Wolności).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na adres sekretariat@rckchocianow.pl.

Karta zgłoszenia wystawców JARMARK

Więcej informacji pod numerem tel. 76/818 55 80 / tel.513166572

Jednocześnie informujemy, że na dniach pojawią się szczegółowe informację o planowanym wydarzeniu. Zdradzimy już dziś, że poza stoiskami handlowymi będzie czekać wiele innych ciekawych atrakcji m.in. ”odpalenie” wielkiej pięknie przystrojonej żywej choinki, występy na scenie czy spotkanie ze Św. Mikołajem.

Burmistrz Miasta i Gminy Chocianów Tomasz Kulczyński zaprasza na