20180328_083243 20180328_08322720180328_083301

W Y N I K I

Gminnego Konkursu „Tradycyjna Palma i Pisanka Wielkanocna 2018”

    20180328_104819  20180328_083311

I. Palma Wielkanocna

  1. PALMA 5- LATKI

I MIEJSCE    Szydlik Maja Szkoła Podstawowa im. W. St. Reymonta w Trzebnicach

II MIEJSCE    Pieczonka Małgorzata Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w  Trzebnicach

III MIEJSCE   Żarczyński Dominik Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w  Trzebnicach

  1. PALMA 6 – LATKI

   I MIEJSCE   Janusz Milena Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych

II MIEJSCE    Dolasiński Cyprian Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w  Trzebnicach

III MIEJSCE   Mateusz Klecko Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych

  1. PALMA 1 klasy

   I MIEJSCE    Surówka Adrian Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych

II MIEJSCE     Zawisza Kacper Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych

III MIEJSCE   Kosior Wiktor Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w  Trzebnicach

II. Pisanka wielkanocna

  1. Kat 2-3 klasy szkoły podstawowej

   I MIEJSCE Janusz Nikola Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych

II MIEJSCE Jakub Kowalczyk Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w  Trzebnicach

III MIEJSCE Magdalena Mirynowska Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych

  1. klasy 4-5 szkoły podstawowej

  I MIEJSCE Kondrat Anna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych

II MIEJSCE Pieczonka Milena Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w  Trzebnicach

III MIEJSCE Klecko Amelia Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Szklarach Dolnych

  1. klasy 6-7

 I MIEJSCE Wyrwas Aleksandra Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w  Trzebnicach

II MIEJSCE Ilnicka Andżelika Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w  Trzebnicach

III MIEJSCE Woźniak Emilia Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w  Trzebnicach

Laureatom serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.  Zapraszamy po odbiór nagród do Chocianowskiego Ośrodka Kultury.

 

Prace oceniała komisja w składzie:

  1. ELŻBIETA ŚWIDRAK – Stowarzyszenie Rękodzieła Ziemi Chocianowskiej
  2. ANNA ROSIŃSKA – Stowarzyszenie Rękodzieła Ziemi Chocianowskiej
  3. KRYSTYNA KOZOŁUP – Dyrektor Chocianowskiego Ośrodka Kultury

20180328_083213