TRENERZY AKADEMII AVATARA RÓWNIEŻ W CHOCIANOWIE!

 

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w nowych zajęciach organizowanych w roku szkolnym 2021-22 przez Regionalne Centrum Kultury przy współpracy z Akademią AVATARA z Legnicy.

  logo rck             Akademia Avatara Logo

Już od nowego roku szkolnego zajęcia z AKROBATYKI oraz zajęcia TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO!

Teatr-taniec zajęcia Avatar 2021-22 Chocianów

  • AKROBATYKA

Akrobatyka oraz gimnastyka, jako najbardziej ogólnorozwojowe dyscypliny sportowe znakomicie wpływają na rozwój podstawowych zdolności motorycznych. Kształtują zwinność oraz skoczność, wyrabiają wytrzymałość i siłę, poprawiają koordynację ruchową.

Poza pozytywnym wpływem aktywności fizycznej na prawidłowy rozwój człowieka, ćwiczenia pomagają się odstresować i uwolnić napięcia emocjonalne. Profesjonalna kadra trenerska Akademii Avatara kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo pracy oraz poprawność wykonywanych ćwiczeń.

Zajęcia skierowane są zarówno do osób, które nigdy wcześniej nie miały do czynienia z gimnastyką sportową, a cieszy je myśl o podjęciu nowego wyzwania, jak i tych, które pragną doskonalić się w zachwycającej sztuce akrobacji.

Trenerem akrobatyki będzie Kuba Lewandowski.

Zapraszamy do zapisów wg następujących grup wiekowych:

Grupa I  od 6 do 9 lat

Grupa II  od 10 do 14 lat

grupa III  od 15 lat wzwyż

Zajęcia odbywać się będą w budynku hali widowiskowo-sportowej w Chocianowie przy ul. Kasztanowej 5, 2 razy w tygodniu po 60 minut we wtorki i czwartki.

Koszt zajęć – 160 zł/m-c

  • TANIEC WSPÓŁCZESNY

Taniec współczesny, choć oparty na idei baletu, jest bardzo luźną formą tańca – ze sztywnych reguł klasyki czerpie jedynie elementy, a wyraża przede wszystkim dowolność w kreowaniu ruchu.

Trening taneczny ma wpływ nie tylko na naszą prezencję sceniczną, lecz również daje wyraziste efekty w życiu codziennym. Rzeźbi sylwetkę, kształtuje umiejętność płynnego i zgrabnego poruszania się, przynosi mnóstwo satysfakcji.

Przez strukturę lekcji zawierającej techniki obrotów, skoków, kroki taneczne, podstawy baletu, ćwiczenia przy drążku, przepływać się będzie praca nad świadomością ciała, płynnością ruchów i osiąganiem precyzji oraz ładu w tańcu. Regularne treningi uelastycznią ciało, zwiększą zakresy rozciągliwości, wzmocnią mięśnie, skorygują postawę i ukształtują prawidłową sylwetkę. Ponadto będziemy w stanie zaobserwować pozytywne zmiany w naszym samopoczuciu, udoskonalimy orientację przestrzenną, zdyscyplinujemy swój charakter.
Zapraszamy na zajęcia w bardzo miłej, bezstresowej atmosferze, przy użyciu porywającej muzyki.

Na zajęcia zaprasza trenerka Weronika Borkowska.

Zapraszamy do następujących grup wiekowych:

grupa I – od 4 do 5 lat

grupa II – od 6 do 9 lat

grupa III – od 10 do 14 lat

Zajęcia odbywać się będą w czwartki w Regionalnym Centrum Kultury, 1 raz w tygodniu po 60 minut.

Koszt zajęć to 100 zł/m-c

 

ZAPISY i INFORMACJE W REGIONALNYM CENTRUM KULTURY POD NR 768185580 lub pod adresem sekretariat@rckchocianow.pl